O nás

Společnost s ručením omezeným PSM plus s.r.o. je stavební firma se sídlem v Brně.

 

Hlavní činností firmy jsou pozemní stavby, rekonstrukce vodárenských a průmyslových objektů, široký rozsah zemních prací zajištěný vlastní mechanizací, inženýrské stavby, vodovodní a kanalizační sítě, rekonstrukce povrchů komunikací (živice, betony, dlažby apod.).

 

Zajišťujeme také dodávky dílčích stavebních prací - jedná se o dodávky stavebních prací pro dodavatele staveb, dodavatele stavebních prací, dodavatele technologií nebo přímo pro jednotlivé odběratele.

 

Klíčem k úspěchu stavební společnosti PSM plus s.r.o. je rozsáhlá nabídka poskytovaných produktů a jejich vysoká úroveň, kterou oceňují i ti nejnáročnější zákazníci. Samozřejmostí je poskytování všech podpůrných služeb, jako je například odborné poradenství, výběr těch nejlepších technologií atd. Hlavním cílem společnosti je spokojenost zákazníků a všech dalších zainteresovaných stran, ke kterým patří zaměstnanci a vlastníci společnosti, spolupracující dodavatelé a v neposlední řadě také orgány státní správy a samosprávy.

Strategií firmy je především kvalita a efektivita prováděné práce s dlouhodobou garancí, přičemž velký důraz je současně kladen na serióznost vztahů s klientem.

 

Vedení společnosti, celý management i všichni naši pracovníci mají mnohaleté zkušenosti s prováděním prací ve výše uvedených oblastech výstavby. Ve společnosti zaměstnáváme cca 23 zaměstnanců stavebních profesí. Jejich profesní struktura (jak THP, tak dělníků) a struktura spolupracujících firem je taková, že jsme schopni zajistit komplexní realizaci stavby od projektové dokumentace a stavebního povolení, přes dodávku stavby až po kolaudaci. V případě, že investor již projektovou dokumentaci má, provádíme pouze dodávku stavby nebo třeba jen dodávku stavební části stavby.

 

Společnost se zabývá stavební mechanizací, stavební dopravou a půjčovnou mechanizace. K zajištění větších zakázek společnost spolupracuje s kvalitními a osvědčenými subdodavateli v oblasti PSV a speciálních prací.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.